Chcete sa vyhnúť plateniu daňovej licencie a zbaviť sa Vašej spiacej alebo málo prosperujúcej firmy? Alebo je dôvod Vášho rozhodnutia zrušiť s.r.o. úplne iný? Bez ohľadu na to, prečo sa rozhodnete ukončiť podnikanie Vašej spoločnosti, my Vám pomôžeme Vašu s.r.o. zrušiť a vymazať ju z obchodného registra.

Existuje viacero spôsobov, ako zrušiť s.r.o.:

  1. Predaj spoločnosti
  2. Zrušenie  spoločnosti bez likvidácie (zlúčenie spoločností, fúzia)
  3. Likvidácia spoločnosti
  4. Zrušenie spoločnosti súdom ex offo
  5. Konkurz

Podľa stavu Vašej firmy Vám navrhneme najvhodnejší spôsob jej zrušenia.

Úvodná konzultácia, ktorá je u nás bezplatná, smeruje k zisteniu základných informácií o spoločnosti, a to či vyvíja činnosť, aký má majetok, koľko komu spoločnosť dlhuje a koľko dlhujú jej, či si spoločnosť ukladá do zbierky listín účtovné závierky a či pravidelne zvoláva valné zhromaždenie, či má splnené všetky daňové povinnosti, či má zamestnancov, príp. či má dcérske spoločnosti. Na základe takto zisteného právneho a ekonomického stavu Vašej spoločnosti Vám navrhneme najoptimálnejší variant zrušenia, a to:

  1. Predaj spoločnosti
  2. Zrušenie spoločnosti bez likvidácie (zlúčenie, fúzia)
  3. Likvidácia spoločnosti
  4. Zrušenie spoločnosti súdom ex offo na základe podnetu
  5. Konkurz

Cena za zrušenie spoločnosti s ručením obmedzeným sa pohybuje od 250 €.

Cena za zrušenie spoločnosti sa odvíja od jej stavu, a teda od náročnosti zrušovacieho procesu, preto sa určuje v každom prípade individuálne. Cenovú ponuku Vám poskytneme na základe zistenej situácie vo Vašej firme po úvodnej konzultácii. Pri najjednoduchších prípadoch zrušenia s.r.o. sa cena pohybuje od 250 €.

Naše služby poskytujeme po celom Slovensku.

Nestrácajte čas cestovaním a čakaním na voľný termín konzultácii. Celá komunikácia môže prebiehať elektronicky, príp. po telefóne, takže nás môžete osloviť kedykoľvek a vybaviť tak zrušenie Vašej firmy pohodlne kdekoľvek na Slovensku a v čase, ktorý vyhovuje Vám.

Zverte túto činnosť do rúk nám a my urobíme všetky potrebné kroky za Vás.

Na Slovensku nie je problém spoločnosť založiť či kúpiť, oveľa väčší problém je však spoločnosť zrušiť a následne vymazať z obchodného registra. I keď má spoločnosť vo vzťahu k tretím osobám a štátu vyrovnané všetky záväzky, proces jej zrušenia môže trvať aj niekoľko mesiacov. Zrušenie a následný zánik spoločnosti je komplikovaný a náročný proces, a to ako z odborného tak aj z organizačného a časového hľadiska. Vyhnite sa chybám pri zrušení Vašej s.r.o. a zbytočným prieťahom. Zverte túto činnosť do rúk nám a my urobíme všetky potrebné kroky za Vás.

POZOR!

Ak máte neaktívnu spoločnosť a každoročne podávate nulové daňové priznanie alebo je Vaša firma málo prosperujúca a vy s ňou už nechcete ďalej podnikať, je najvyšší čas začať s procesom jej zrušenia, pretože od roku 2015 budete povinní platiť daňové licencie minimálne vo výške 480 €, príp. 960 € za platcu DPH.

Je výhodnejšie zaplatiť raz za naše služby a Vašu firmu budete mať už navždy „z krku“ ako každoročne platiť účtovníkovi za  podávanie daňových priznaní a platiť licencie, a tak vyhadzovať Vaše peniaze len preto, že Vaša firma existuje, aj keď nepodniká!   

Máte záujem zrušiť svoju spoločnosť?