Sme stabilná, rýdzo slovenská rodinná firma vybudovaná na tradičných hodnotách spoľahlivosti a kvality. Snažíme sa o trvalý rozvoj a budovanie dobrého mena. Už viac ako 9 rokov je naším jediným cieľom spokojný zákazník. Našou prioritou je poskytnúť Vám naše služby lacnejšie, rýchlejšie a odbornejšie ako by ste si ich zabezpečovali sami, a tým Vás zbaviť administratívnej záťaže.

Naše služby Vám vieme poskytnúť aj v anglickom jazyku, takže môžeme pomôcť aj Vaším zahraničným partnerom.

V súčasnosti sme spoločnosťou, ktorá je dlhodobo etablovaná a poskytuje svoje služby pre zákazníkov z rôznych hospodárskych odvetví po celom Slovensku.

Prečo si vybrať nás

Stabilita

Sme stabilná slovenská rodinná firma, ktorá poskytuje svoje služby už od roku 2008. Budovanie dobrého mena našej spoločnosti je pre nás kľúčové.

Odbornosť

Kvalitné vzdelanie na prestížnych univerzitách, trvalé zvyšovanie kvalifikácie a dlhoročné skúsenosti sú zárukou vysokej odbornosti a profesionality nášho tímu. JUDr. Lucia Semančínová úspešne absolvovala skúšku na výkon funkcie zodpovednej osoby za dohľad nad ochranou osobných údajov.

Spoľahlivosť

Svoje služby poskytujeme vždy riadne a včas, v urgentných prípadoch aj mimo pracovných hodín. Na nás sa môžete vždy spoľahnúť, že svoje slovo dodržíme.

Individuálny prístup

To nie je pre nás iba fráza. U nás Vás nečakajú žiadne šablónové riešenia či vzory dokumentov ale na základe Vašej individuálnej situácie Vám poradíme a poskytneme služby šité na mieru Vám a Vašim potrebám a predstavám.

Efektivita

Rozumieme tomu, čo robíme a sme v tom dobrí. Preto nám naša práca „horí pod rukami“ a robíme ju efektívne. S nami môžete podnikať či previesť nehnuteľnosť už za pár hodín.

Detailnosť

Často sa zdá, že zmluvy a dokumenty sú zbytočné, avšak len do momentu, kým ide všetko hladko. Preto myslíme za Vás práve na „zlé časy“ a spracúvame pre Vás dokumenty s dôrazom na možné konfliktné situácie.

Cenová výhodnosť

Poskytujeme Vám kvalitné služby za výhodné ceny aj vďaka tomu, že vlastníme zaručený elektronický podpis (ZEP) a časovú pečiatku, a tak môžeme mnohé návrhy podávať elektronicky za poplatky o 50% nižšie ako pri fyzickom podaní, čím šetríme Vaše peniaze. S cenou služby ste vždy oboznámení vopred a platba prebieha na základe riadne uzavretej zmluvy o poskytnutí služby a faktúry vystavenej na jej podklade.

Flexibilita

Sme mladí, flexibilní a kreatívni. Vždy sledujeme aktuality a zmeny v našej oblasti pôsobenia, rýchlo sa prispôsobíme novým podmienkam a navrhneme nové inovatívne riešenia.

Bezpečnosť

Ochrana Vašich osobných údajov je u nás na najvyššej úrovni. Naše informačné systémy máme registrované na Úrade na ochranu osobných údajov a máme nadštandardné IT zabezpečenie našich počítačov a používaných softvérov.

Komplexnosť

Poskytneme Vám komplexné služby firemného poradenstva, od prvotnej konzultácie až po úplné vyriešenie Vašej požiadavky k Vašej spokojnosti. Poskytnutím služby sa náš servis pre Vás nekončí. V súvislosti s poskytnutou službou Vám kedykoľvek bezplatne poradíme. Preneste administratívnu záťaž na nás a Vy sa môžete naplno venovať zarábaniu peňazí.

Pohodlnosť

Pôsobíme na celom území SR. Ponúkané služby realizujeme aj bez Vašej osobnej návštevy u nás. Všetko vybavíme telefonicky, e-mailom alebo poštou. Potrebné úrady kontaktujeme za Vás elektronicky bez ohľadu na ich sídlo, takže Vy nemusíte obehávať žiadne úrady.

Poradíme

U nás máte konzultácie zdarma. Poradíme Vám, ktorá právna forma je pre Vás a Vaše podnikanie najoptimálnejšia, ako nastaviť vnútorné pomery firmy či ktorý spôsob zrušenia Vašej spoločnosti bude pre Vás najvhodnejší, aby ste nemuseli zbytočne platiť daňovú licenciu. Rovnako bezplatne Vám poradíme pri zabezpečení osobných údajov, ktoré spracúvate ako aj pri prevode nehnuteľnosti. Sledujeme za Vás vyhlásené verejné obstarávania a pošleme Vám informácie o zákazkách, do ktorých by ste sa mohli zapojiť.

Zaujali sme Vás?